Vivenge » Centrum prasowe » Aktualności » Aktualność

Zróbmy coś #DlaPlanety.pl

23
May
2018

Jeżeli zależy Tobie na otaczającej przyrodzie. Jeżeli tak jak my, nie możesz patrzeć na rosnącą ilość odpadów, zwłaszcza tych plastikowych, które zalewają nasze środowisko - podejmij konkretne zobowiązanie, aby zahamować ten proces. Od 5 czerwca br. na stronie internetowej #DlaPlanety.pl dostępny będzie formularz, który w tym pomoże.

Vivenge, jako producent jednej z najbardziej odpadonośnych branż, stara się w jak największym stopniu minimalizować swój negatywny wpływ na środowisko. Stąd też nasz udział w akcji „Zielona wstążka dla planety”. Wydarzenie organizowane jest w ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi, któremu w tym roku towarzyszy hasło #BeatPlasticPollution.

W obliczu rosnącej ilości odpadów z tworzyw sztucznych, stoimy przed wyzwaniem drastycznego obniżenia wykorzystania produktów z plastiku. Wszystko po to, aby nie dopuścić do sytuacji, w której nasze dzieci i wnuki będą cierpiały z powodu degradacji środowiska. Skala problemu jest ogromna. Ostatnimi czasy świat obiegła informacja, że wszelkiego rodzaju nieczystości, w tym plastikowe torebki zostały odnalezione na dnie Rowu Mariańskiego! Dlatego też, każdy z nas powinien poczuć się do odpowiedzialności i podjąć zobowiązanie, które nawet w najmniejszym stopniu, przyczyni się do poprawy stanu przyrody.

Zachęcamy naszych Pracowników, a także Partnerów Biznesowych do zaangażowania się w akcję. Więcej informacji będzie dostępnych 5 czerwca na stronie #DlaPlanety.pl

Wróć

Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności