Vivenge » O nas

Vivenge architektem lepszego jutra

VIVENGE to największy polski producent identyfikacji wizualnej*. Lider procesów rebrandingowych w Polsce. Uznany i ceniony wykonawca oznakowania zewnętrznego i wewnętrznego, z blisko 20 letnim doświadczeniem w produkcjach dla branż paliwowej, bankowej, finansowej, telefonii komórkowej i telewizji cyfrowej, branży spożywczej i odzieżowej. Ciągły rozwój, systematyczna budowa portfela oraz zdobywane doświadczenie na dynamicznie zmieniającym się rynku zaowocowało realizacją kilkudziesięciu projektów rebrandingowych dla Klientów będących liderami w swoich branżach.

W 2011 roku VIVENGE otrzymało Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, a w roku 2012 firma została uznana Liderem Rynku Lokalnego oraz nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem „Gazele Biznesu” jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. W roku 2013 miesięcznik Forbes nagrodził ją tytułem „Diament Forbesa 2013”.Spółka posiada wdrożone i certyfikowane Systemy Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP, a także systematycznie realizowaną od 2012 roku Politykę na rzecz Odpowiedzialności Społecznej Biznesu.

Vivenge jest również członkiem Inicjatywy Sekretarza Generalnego ONZ Global Compact, gdzie w partnerstwie pomiędzy VIVENGE, UNDP, administracją publiczną, instytucjami naukowymi i ekologicznymi promuje i wspiera działania na rzecz zrównoważonego, odpowiedzialnego rozwoju branży rebrandingowej w Polsce i Europie.
 
Działania VIVENGE koncentrują się na ciągłym doskonaleniu procesów rebrandingowych Klientów na rzecz podnoszenia wartości ich marki.

(*) informacje oparte o przychody za rok 2011 dla 10 największych producentów oznakowania reklamowego zarejestrowanych w Polsce