Vivenge » Centrum prasowe » Aktualności » Aktualność

CHOINKA ZA NAMI

14
January
2020

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 14.00 programem artystycznym, przygotowanym przez animatorów pod kierunkiem Studia Artystycznego AE Event & Marketing. Program artystyczny zainteresował nie tylko dzieci. Na parkiecie szaleli zarówno młodsi jak i starsi. Nie zabrakło wspólnych śpiewów, wspólnych śmiechów i tańców. Najmłodszym najbardziej przypadły do gustu dmuchane zjeżdżalnie i zamki, które dostarczyły nie jednemu maluchowi sporo uśmiechu.

Kąciki artystyczne, malowanie buziek, balonikowe show z tego i nie tylko, można było korzystać podczas tegorocznej choinki. Dorośli zaś integrowali się przy suto zastawionych stołach oraz uczestniczyli we wspólnych zabawach wraz ze swoimi pociechami. Punktem kulminacyjnym choinki był przyjazd Świętego Mikołaja, który wszystkim dzieciom wręczył prezenty.

W trakcie zabawy została rozstrzygnięta "Loteria Świateczna", która wpisała się już w tradycję choinki. Zwycięzcy otrzymali olbrzymie czeki, które można zrealizować w 2 tygodnie po zakończonej choince. Przeprowadzono również dogrywkę konkursową w postaci zbieranych śnieżynek, który umożliwił zwiększenie szans na wygraną naszym najmłodszym. Wszyscy zostali zaroszeni na smaczny poczęstunek. Humory dopisywały wszystkim do ostatnich minut zabawy. Pomimo wielkiego zmęczenia naszych pociech, żal było schodzić z parkietu. Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy. Choinka noworoczna przeszła do historii.

Na kolejną zapraszamy za rok!

Wróć

Aktualności

14
January
2020

Zobacz wszystkie aktualności