Vivenge » O nas » Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Jesteśmy społecznością. Tworzymy firmę tworząc kulturę organizacji, w której pracownicy odgrywają kluczową rolę. Każdy z nas jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jesteśmy różni, ale wzajemnie się inspirujemy. 
Jesteśmy zespołem, dlatego nikt nigdy nie pozostaje bez wsparcia pozostałych.

Wspomagamy wzajemnie naszą kreatywność i innowacyjne myślenie, dając sobie nawzajem możliwość zmierzenia się z nowymi wyzwaniami, z większą odpowiedzialnością. Jesteśmy ludźmi, którzy kochają swoją pracę. Naszą pasją jest nasze życie.

Szanujemy i bardzo doceniamy wkład naszych Klientów w jej rozwój. Klienci doprowadzili nas w to miejsce. 
Dzięki Klientom wzrastamy, rozwijamy się i rośniemy w siłę. Jako grupa czujemy się społecznie odpowiedzialni, wiemy, że poprzez naszą postawę i decyzje jakie podejmujemy wpływamy na życie nasze i naszych dzieci.

Zarząd

Katarzyna Rudnicka

Prezes Zarządu

Pełni funkcję Prezesa Spółki od 2009 roku. Posiada bogate doświadczenie zawodowe na kluczowych stanowiskach w branżach energetycznej
i spożywczej. Z wykształcenia matematyk. Doskonały sprzedawca.
Wizjoner twardo stąpający po ziemi. Jej odwieczną pasją jest sport i rozwój duchowy. Mama trójki dzieci. Motto powtarza za Albertem Einsteinem „Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ten, kto o tym nie wie – i on to robi”.