Vivenge » O nas

Vivenge wykonawcą nowego jutra

files/aktualnosci/ludzik.jpg

VIVENGE to polski producent umeblowania i oznakowania wizualnego sieci placówek. Lider procesów remodelingowych i rebrandingowych w Polsce i Europie. Uznany i ceniony wykonawca konceptów meblowych i elementów reklamowych, z ponad 20 letnim doświadczeniem w realizacjach dla branż: paliwowej, bankowej, spożywczej, odzieżowej oraz telefonii komórkowej i telewizji cyfrowej. Ciągły rozwój, systematyczna budowa portfela oraz zdobywane doświadczenie na dynamicznie zmieniającym się rynku zaowocowało realizacją kilkudziesięciu projektów zmiany konceptu sklepów dla wielu znaczących Klientów będących liderami rynku europejskiego.

 

W 2011 roku VIVENGE otrzymało Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, a w roku 2012 firma została uznana Liderem Rynku Lokalnego oraz nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem „Gazele Biznesu” jako jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. W roku 2013 miesięcznik Forbes nagrodził ją tytułem „Diament Forbesa 2013”. Spółka posiada wdrożone i certyfikowane Systemy Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP, a także systematycznie realizowaną od 2012 roku Politykę na rzecz Odpowiedzialności Społecznej Biznesu.

Vivenge jest członkiem Inicjatywy Sekretarza Generalnego ONZ Global Compact, gdzie w partnerstwie pomiędzy VIVENGE, UNDP, administracją publiczną, instytucjami naukowymi i ekologicznymi promuje i wspiera działania na rzecz zrównoważonego, odpowiedzialnego rozwoju branży rebrandingowej w Polsce i Europie.
 
Działania VIVENGE koncentrują się na ciągłym doskonaleniu procesów zwiazanych z wykonywaniem nowego konceptu wyposażenia sklepowego i obrandowania sklepów Klientów na rzecz podnoszenia wartości ich marki.