27.01.2023

Jubileusz 2023

Jubileusz

To niesamowite, jak wiele się zmieniło przez te wszystkie lata. Kiedy zaczynaliśmy… na ulicach Polski w ogóle nie było żadnych znaków. Nie mamy pewności czy w słowniku było słowo “logo”… W drugiej połowie lat 90-tych, mieliśmy tylko państwowe przedsiębiorstwa i tablice z blachy pomalowanymi farbą z napisami danego przedsiębiorstwa i jego danymi adresowymi. Pierwsze loga pojawiły się na państwowych bankach (Bank Gospodarstwa Krajowego i PKO) i również były to zwykłe blachy z malowanymi ręcznie napisami. Dziś zaś widzimy, że branding jest jednym z najważniejszych elementów marketingu, a identyfikacja wizualna jest nieodłącznym składnikiem sukcesu biznesu. I to my – Vivenge mieliśmy niesamowitą radość dokonać tego reklamowego przełomu.

Dzięki zaangażowaniu całego naszego zespołu, udało nam się osiągnąć wiele sukcesów i zdobyć zaufanie wielu klientów. Jesteśmy szczególnie dumni z projektów, które zostały nagrodzone i wyróżnione na różnego rodzaju konkursach i wystawach.

Pragniemy podziękować wszystkim naszym klientom za zaufanie i współpracę przez te wszystkie lata. Bez Waszej współpracy nie osiągnęlibyśmy tego, co udało nam się osiągnąć.

Pracujemy ciągle na rozwój naszych umiejętności i wiedzy, aby sprostać wymaganiom dzisiejszego rynku. Jesteśmy przekonani, że kolejne lata będą dla nas równie udane i pełne wyzwań. Mamy nadzieję, że będziemy mogli nadal tworzyć dla Was niezapomniane projekty identyfikacji wizualnej, które pomogą Wam w osiąganiu sukcesów na rynku.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z jubileuszowego spotkania z pracownikami, którzy w tym roku osiągnęli jubileusz 10, 15 oraz 20lecia pracy w Vivenge.

#Vivenge #urodziny #branding #26lecie #nagrodydlapracownikow #stazpracy #anniversary