EXPERTISE SINCE 1997

O nas

Jesteśmy społecznością. Żywym organizmem. Każdy tu odgrywa kluczową rolę, nie ma równych i równiejszych. Każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie. Jesteśmy indywidualni, pięknie różni. Zespół w którym nikt nigdy nie pozostaje bez wsparcia pozostałych. Wzajemnie się inspirujemy i ta inspiracja przynosi nam radość.

Wspomagamy wzajemnie naszą kreatywność i otwarte myślenie, dając sobie nawzajem możliwość zmierzenia się z nowymi wyzwaniami z większą odwagą, szerszą wizją i stałą odpowiedzialnością.

Jesteśmy ludźmi, którzy kochają swoją pracę. Naszą pasją jest nasze życie.

Szanujemy się i ufamy sobie. Nie wątpimy ani w siebie, ani w kolegę z boku. Po prostu wiemy, że możemy na sobie polegać.

I bardzo cenimy sobie udział klientów w nasz rozwój. Nasze TU i TERAZ w dużej mierze jest zasługą klientów. Dzięki klientom wzrośliśmy, rozwinęliśmy się i nieustannie rośniemy w siłę i pewność naszych kompetencji.

Czujemy się społecznie odpowiedzialni. Wiemy, że poprzez nasze decyzje i naszą postawę wpływamy na życie i dobro wszystkich wokół nas. Sięgamy głębiej i głębiej do idei przyjaźni, braterstwa, pokoju i dobra.

22 400 m2

NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH
TECHNOLOGII

2

ZAKŁADY
PRODUKCYJNE

Wypowiedź Prezesa Zarządu

Prezes Katarzyna Rudnicka

Ostatnie lata przyniosły gospodarce rewolucję techniczną i potężny kryzys systemowy. Z jednej strony rozwijamy się w niespotykanym dotąd tempie technologicznym, przeskakując linie czasowe niemalże z szybkością światła, z drugiej strony mamy bardzo wyraźnie zarysowany proces burzenia wszystkich dotychczasowych systemów: politycznych, gospodarczych, religijnych, kulturowych, edukacyjnych, zdrowotnych, sądowniczych…

Covid 19 przyniósł upadek słabym, nieelastycznym firmom, wynosząc jeszcze wyżej te, które zwinnie i płynnie umiały dostosować się do mega zmienności otoczenia, przekuwając zatrważającą zmianę w okazję i szansę.

Dla mnie jest to czas egzaminu dojrzałości ludzkości. Moment, w którym wyniki testów egzaminacyjnych wskazują, że choć narzędzia mamy na bardzo wysokim poziomie, to wiedza człowieka i jego dojrzałość społeczna jest obszarem do gruntownego i szybkiego nadrobienia zaległości. Mamy cyberprzestrzeń, wirtualną walutę, biotechnologie, migracje w kosmos, ale nie mamy oparcia w ideach dobra, pokoju i braterstwa. Szerzymy rozwój technologii z niezwykle nabożną czcią, a rozwój ducha, kultura bezinteresownej pomocy, szerzenie sprawiedliwości i równości każdego z nas są uważane za nieefektywne marnowanie czasu.

Ilu z nas zadaje sobie pytanie – dlaczego w XXI wieku przy tak potężnym rozwoju techniki wojna wciąż jest legalnym sposobem rozwiązywania konfliktów nie zabronionym przez prawo światowe?

Żądajmy od rządzących nami dojrzałości. Pytajmy ich o idee, którymi się kierują. Rozliczajmy z prawdy czynów jakie są ich dziełem. Bądźmy odważni i nieustępliwi w dochodzeniu rzeczywistych pobudek rządzących elit naszej planety. Znajdźmy nowych przywódców, dla których liczyć się będzie dobro Ziemi i dobro człowieka. Wspierajmy nowe pokolenie zostawiając im otwarte drzwi do potężnych zmian systemu prawa, edukacji, polityki, gospodarki, religii, kultury… Zmian bardzo, bardzo głębokich – obejmujących swoim zakresem zarówno strukturę, jak i fundamenty systemów.

Nie patrzmy wciąż w przyszłość licząc, że będzie lepsza. Zatrzymajmy się na TU i TERAZ. Całkowity, kompletny i 100 procentowy wpływ mamy na to co teraz i tu zrobię, pomyślę, zdecyduję. Korzystajmy z tej mocy wyboru, siły w nas samych.”Katarzyna Rudnicka,
Prezes Zarządu